ESD-150S560DT ESD Series 150 W 4.2 A 39 Vdc Out Max Programmable Outdoor LED Driver Module - 1 item(s)
flash sale iconLimited Time Sale
Until the end
03
quantity
Product details
Category
ESD Series 150 W 4.2 A 39 Vdc Out Max Programmable Outdoor LED Driver Module ***** For more information refer to the specification sheet located in the 'Downloads' section below the image *****
  • OutputPower: 150 W; Efficiency: 93 %; OperatingTempRange: -40 to +88 °C;
  • Frequency: 63 Hz; StorageTemperatureRange: -40 to +85 °C; LEDDriverModuleType: High Voltage DC > 24V;