AUTONICS PR30-10AO INDUCTIVE Proximity Sensor, 9-11mm, 100-240VAC
flash sale iconLimited Time Sale
Until the end
17
quantity
Product details
Category
  • Price For: Each Sensor Input: Inductive Sensing Range Max: 11mm Frequency Response Range: 20Hz Sensing Range: 0mm to 10mm Sensing Range: 9mm to 11mm Sensor Output: SPST-NO